Викенд Понуда за Две Лица
...

/ Викенд понуда /

Викенд Понуда за Две Лица
Една двокреветна соба на база полупансион
 
Вклучено: Едно ноќевање со појадок и вечера и користење на spa & wellness содржините.
 
Цена: 5.500 денари