Тандем Спа пакет – 4,800.00 ден.
...

/ Спа центар понуда /

Тандем Спа пакет – 4,800.00 ден.
Тандем Спа пакет – 4,800.00 ден.

- Идеален пакет за парови и за пријатели кои сакаат да уживаат заедно во

Spa & Wellness центарот. Пакетот вклучува целодневно користење на содржините од спа центарот по

6 пати за две лица во текот на месецот.

Вклучува: користење на сите спа содржини 12 пати во тековниот месец.

  • Базен
  • Џакузи
  • Солена бања
  • Парна бања
  • Турска бања
  • Финска сауна
  • Инфраред сауна
  • Фитнес сала

 

 

Во цената имате вклучено бањарка и папучи.

Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од масажата/третманот) и е потребна претходна резервација.

Работно време на Spa & Wellness: секој ден од 10:00 до 19:00 ч.