SPA DAY понуда – 1,500.00 ден
...

/ SPA DAY + релакс масажа /

SPA DAY понуда – 1,500.00 ден
SPA DAY понуда – 1,500.00 ден

Пакетот вклучува релакс масажа со времетраење од 40 мин. (со претходна резервација) и користење на сите СПА содржини:

  • Базен
  • Џакузи
  • Солена бања
  • Парна бања
  • Турска бања
  • Финска сауна
  • Инфраред сауна
  • Фитнес сала

 

 

Бањарки и папучи обезбедено од хотелот.

Работно време на фитнесот: секој ден од 10:00 до 20:00 ч.