Летна понуда - 2019
...

/ Летна понуда /

Летна понуда - 2019
Двокреветна соба на база полупансион

 

Вклучено: ноќевање со појадок и вечера, користење на spa & wellness содржините и надворешните базени.

 

Цена: 3.600 денари