Месечна карта за Spa & Wellness центарот – 4,800.00 ден.
...

/ Спа центар понуда /

Месечна карта за Spa & Wellness центарот – 4,800.00 ден.
 

Месечна карта за Spa & Wellness центарот – 4,800.00 ден.

Вклучува: користење на сите спа содржини во тековниот месец.

  • Базен
  • Џакузи
  • Солена бања
  • Парна бања
  • Турска бања
  • Финска сауна
  • Инфраред сауна
  • Фитнес сала

 

 

Во цената имате вклучено бањарка и папучи.

Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од масажата/третманот) и е потребна претходна резервација.

Работно време на Spa & Wellness: секој ден од 10:00 до 20:00 ч.