Пакет за двајца со ноќевање – 4,200.00 ден.
...

/ Пакет за двајца со ноќевање + СПА /

Пакет за двајца со ноќевање – 4,200.00 ден.
 

Пакет за двајца со ноќевање – 4,200.00 ден.

Побегнете од Вашето секојдневие и дозволете си уживање. Пакетот вклучува ноќевање за две лица во една соба на база полупансион (вечера и појадок) и користење на сите СПА содржини.                                                                 

  • Базен
  • Џакузи
  • Солена бања
  • Парна бања
  • Турска бања
  • Финска сауна
  • Инфраред сауна
  • Фитнес сала

 

 

 

 

 

Бањарки и папучи обезбедено од хотелот.

Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од масажата/третманот) и е потребна претходна резервација.

Пријавување после 14:00 часот.

Одјавување до 12:00 часот.

Работно време на Spa & Wellness: секој ден од 10:00 до 21:00 ч.