page_image

ПОЛУПАНСИОНСКИ ВЕЛИГДЕНСКИ И ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ

ПОЛУПАНСИОНСКИ ВЕЛИГДЕНСКИ И ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ со богата велигденска и првомајска трпеза, неограничен пијалок и музика за душа.

 

Пакетите вклучуваат и целодневно користење на сите СПА содржини (затворен базен, џакузи, парна бања, турска бања, солена бања, финска сауна, инфрацрвена сауна и фитнес) за целосно уживање.

 

 

Посетете нè и дозволети си моменти за паметење.