page_image

Викенд понуда (23-25 октомври)

Дочекајте еден прекрасен есенски продолжен викенд (23 - 25 октомври) во топлиот амбиент на хотел Сириус Спа и Велнес. Ви го препорачуваме полупансионскиот аранжман кој вклучува ноќевање, појадок и вечера на шведска маса со еден вклучен пијалок за време на вечерата + целодневно користење на сите СПА содржини (затворен базен, џакузи, парна бања, турска бања, солена бања, финска сауна, инфрацрвена сауна и фитнес). Цена: 2000 ден./лице во двокреветна соба.