Моминска / Ергенска вечер – 1,340.00 ден по лице
...

/ Моминска / Ергенска вечер со ноќевање и појадок + СПА /

Моминска / Ергенска вечер – 1,340.00 ден по лице
Моминска / Ергенска вечер – 1,340.00 ден по лице

Понудата вклучува ноќевање со појадок и користење на сите СПА содржини:  

  • Базен
  • Џакузи
  • Солена бања
  • Парна бања
  • Турска бања
  • Финска сауна
  • Инфраред сауна
  • Фитнес сала


Бањарки и папучи обезбедено од хотелот.

Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од масажата/третманот) и е потребна претходна резервација.

Пријавување после 14:00 часот.

Одјавување до 12:00 часот.

Работно време на Spa & Wellness: секој ден од 10:00 до 21:00 ч.